Të rejat Saponando

Sht 20, 2016
picsart_06-14-04-52-19_20160920144424484

Saponi & Più në shtëpinë e Grande Fratello Vip

Ka nisur dje në mbrëmje reality më i famshëm në Itali:Grande Fratello VIP! Edicioni i parë i këtij formati ku protagonistë janë personazhet vip italian do […]
Dhj 10, 2015
12314033_500342720146468_4699833316010361231_n

Saponando Albania ju uron Gezuar Festat!

Edhe kete vit ne prag festash deshirojme t’ju urojme Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri 2016 dhe ju mirepresim çdo dite ne dyqanin tone per te […]
Gus 8, 2015
orari gusht 2015

Orari i hapjes gjatë muajt gusht

Ju mirëpresim çdo ditë në #Saponando Shop! Gjatë muajt gusht: E hënë – E shtunë ORA 8.30 – 20.00 Adresa: Rr. Siri Kodra (përballë ish punshtes […]
Maj 30, 2015
1610816_332647996915942_1273400782791276501_n

Së shpejti hapet dyqani Saponando Corner në Kamëz

Pas suksesit të dyqanit të parë në Tiranë, Saponando Albania do të hap në Kamëz Saponando Corner ku do të gjeni produktet e Saponando Più.
Dhj 1, 2014
oferta per festat

Oferta për Festat!

Përfitoni nga oferta që Saponando Albania ka menduar për festat e fundvitit! Blini 5 Kg produkte dhe merrni falas 1 Kg me zgjedhje midis zbutësit, detergjentit […]

Testimonials

Migena Kraja

TVSH


Nje dashuri me shikim te pare! Perveç produkteve sherbimi ne dyqanin Saponando eshte per tu vleresuar si asnje vend tjeter!