Saponi & Più në shtëpinë e Grande Fratello Vip

12314033_500342720146468_4699833316010361231_n
Saponando Albania ju uron Gezuar Festat!
Dhj 10, 2015

Saponi & Più në shtëpinë e Grande Fratello Vip

picsart_06-14-04-52-19_20160920144424484

Ka nisur dje në mbrëmje reality më i famshëm në Itali:Grande Fratello VIP! Edicioni i parë i këtij formati ku protagonistë janë personazhet vip italian do të ketë mes tyre edhe një tjetër protagonistë. Shtëpia e Grande Fratello Vip për herë të parë do të pastrohet dhe aromatizohet nga produktet e Saponi & Più (Saponando). Ka nisur kështu sponsorizimi në nivel kombëtar i kompanisë italiane lider në tregëtimin e detergjentëve të hapur.
Prej 3 vitesh Saponi & Più është prezente edhe në Shqipëri me dyqanin Saponando Albania ku mund të gjeni produktet cilësore të pastrimit për të gjitha nevojat.
Besojini dhe ju pastërtinë e ambjenteve tuaja ashtu si Shtëpia e Grande Fratello Vip!
Na gjeni në adresën Rr. E Barrikadave, Tiranë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *