Saponando Albania ju uron Gezuar Festat!

orari gusht 2015
Orari i hapjes gjatë muajt gusht
Gus 8, 2015
picsart_06-14-04-52-19_20160920144424484
Saponi & Più në shtëpinë e Grande Fratello Vip
Sht 20, 2016

Saponando Albania ju uron Gezuar Festat!

12314033_500342720146468_4699833316010361231_n

Edhe kete vit ne prag festash deshirojme t’ju urojme Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri 2016 dhe ju mirepresim çdo dite ne dyqanin tone per te perfituar nga çmimet tona festive per produktet Saponando Più.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *